НАЙКРАЩІЙ ПОСІБНИК З ВИН (Paperback)

НАЙКРАЩІЙ ПОСІБНИК З ВИН By ВІРА Л&#10 Cover Image
$46.99
Usually Ships in 4-7 Business Days
This book cannot be returned.

Description


Напоювання вином може бути насолодою та доповненням до смачної їжі, напоїв та смачної їжі Коли вино нагрівається, вміст алкоголю, а також сульфіти зникають, залишаючись лише есенцією, яка надає витонченого смаку.

Перше і найважливіше правило використовуйте в приготуванні тільки вина або ті напої, які б ви пили. Ніколи не вживайте вина, які ви б НЕ ПИЛИ Якщо вам не подобається смак вина, вам не сподобається страва і напій, в яких ви вирішите його використовувати.

Не використовуйте так звані кулінарні вина Ці вина, як правило, солоні та містять інші добавки, які впливають на смак обраної вами страви та меню. Процес варіння/зменшення виявить найгірше у неякісному вині.


Вино має три основних застосування на кухні - як інгредієнт для маринаду, як рідина для приготування їжі та як ароматизатор у готовій страві.

Функція вина в кулінарії полягає в тому, щоб підсилити, підсилити та підкреслити смак і аромат їжі - не маскувати смак того, що ви готуєте, а радше посилити його.

Для досягнення найкращих результатів вино не слід додавати в блюдо безпосередньо перед подачею. Вино має кипіти разом із їжею або соусом, щоб підсилити смак. Воно повинно кипіти разом з їжею або в соусі під час приготування; коли вино вариться, воно зменшується і стає екстрактом, який ароматизує.

Пам'ятайте, що вино підходить не до кожної страви. Більш ніж один соус на основі вина в одній страві може бути одноманітним. Використовувати вино варто тільки в тому випадку, коли воно є чим внести в готову страву.

Product Details
ISBN: 9781805427308
ISBN-10: 180542730X
Publisher: Not Avail
Publication Date: February 7th, 2023
Pages: 292
Language: Ukrainian